Jídelna

Pro klienty zajišťujeme stravování v prostorách stylové jídelny s historickými prvky se základní kapacitou 150 míst, která může být rozšířena a připravit tak prostor až pro 210 osob najednou. Zajímavý interiér jídelny s původními historickými prvky přispívá k navození příjemné atmosféry při stolování.

Denně je podávána snídaně, oběd a večeře. Na základě typu pobytu je klientům nabízena strava dle vlastního výběru z jídelního lístku, anebo strava podávána formou bufetu. Klienti zpravidla využívají pohodlí obsluhy a dostavují se k jídlu ve stanovenou dobu do jídelny. Za poplatek je možné využít službu donášky jídla. Po předchozí domluvě lze stravu podat formou balíčku, čehož naši hosté využívají především v případě celodenních výletů apod.

Naše arabská kuchařka využívá maso pouze HALAL.

Typy a ceník stravy

Standard

  • Snídaně - studený a teplý bufet, teplé a studené nealkoholické nápoje.
  • Oběd - polévka, výběr ze tří druhů hlavních jídel, ovoce nebo moučník, nealkoholické nápoje.
  • Večeře - předkrm, výběr ze tří druhů jídel, ovoce nebo moučník, nealkoholické nápoje.
  • Pozn.: V den příjezdu jednotné jídlo bez možnosti výběru.
JídloCZKEUR
snídaně1757
oběd2008
večeře2008

Premium

  • Snídaně - studený a teplý bufet, teplé a studené nealkoholické nápoje.
  • Oběd – polévka, výběr ze studeného a teplého bufetu, salátový bufet, ovoce, výběr moučníků, teplé a studené nealkoholické nápoje.
  • Večeře - výběr z předkrmového, teplého a studeného bufetu, salátový bufet, ovoce, výběr moučníků, teplé a studené nealkoholické nápoje.
JídloCZKEUR
snídaně1757
oběd25010
večeře25010

Kavárna Tereziných lázní

Dalším prostorem pro příjemně strávený čas v lázních je naše kavárna, kde nabízíme lahodnou kávu, vybrané nápoje a drobné občerstvení. Stylově zařízený prostor tak láká k příjemnému posezení nejen během dne, ale také večer. Součástí kavárny je také terasa s výhledem do zahrady.